Colop EOS 112 - Mail Boxes Etc. grawerowanie, kurier UPS, pieczątki Colop, pakowanie, poligrafia, sublimacja Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Colop EOS 112

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oferujemy niezawodną pieczątkę firmy COLOP. Jest to model klasyczny z najnowszej serii EOS. Jest to niezawodna pieczątka flashowa, o niesamowicie wyraźnej jakości odbicia. Niezwykle praktyczna. Pomimo małych rozmiarów obudowy posiada tak samo duży tuszownik jak w klasycznych modelach. Twoje logo na pieczątce to żaden problem - wyróżnij się!

Prześlij nam dane, które chciałbyś umieścić na swojej pieczątce, a my odeślemy Ci zwrotnie naszą propozycję projektu. Jeżeli posiadasz własny projekt w .cdr to poprostu prześlij go nam!

Dzięki lekkiej formie COLOP EOS jest bardzo poręczny i doskonale sprawdza się zarówno podczas użytkowania jak i transportu. Kształt oprawy idealnie dopasowany do dłoni gwarantuje wykonanie precyzyjnego, ostrego odbicia. Górna część oprawy została wyposażona w okienko indeksujące o dużej powierzchni. Przestrzeń bardzo wyraźnie prezentuje odbicie treści ułatwiając wybór odpowiedniej pieczątki spośród kilku leżących w jednym miejscu. Dodatkowo, w przypadku treści z logotypem, karteczka indeksująca pełni funkcję reklamy poprzez stałą prezentację znaku graficznego w widocznym miejscu.


CENA:  
15
3,66 zł netto (189 zł brutto)

WYMIAR ODBICIA:
szer
okość 75mm, wysokość 50mm

DOSTĘPNE KOLORY ODBICIA: CZARNY, ZIELONY, FIOLETOWY, CZERWONY, GRANATOWY


Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W przypadku usługi express obowiązywać będzie dodatkowa opłata, którą Sprzedający podana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego