COLOP EOS 140 - MBE Poznań - grawerowanie - kurier - pieczątki - poligrafia

Przejdź do treści

COLOP EOS 140

USŁUGI
Pieczątki flashowa EOS X - Large to nowoczesne i ergonomiczne pieczątki zaprojektowane do stemplowania wyraźnych, czytelnych oraz ostrych odbić. Technologia flashowa pozwala na szybkie wykonanie pieczątek – nawet w 5 minut!
Pieczątka EOS w czarnej lub białej odsłonie ma niepowtarzalny oraz innowacyjny wygląd. Dzięki przezroczystemu okienku indeksującemu pieczątkę można personalizować. Do każdego modelu dołączane są karteczki indeksujące w kolorze: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Pieczątki EOS wykonane są w 80% z tworzyw pozyskanych podczas procesu recyklingu. Każdy model w standardzie posiada zatyczkę, która chroni pieczątkę przed uszkodzeniami. Seria EOS wymaga stosowania tylko oryginalnego tuszu COLOP do pieczątek typu flash. W ofercie dostępne jest 7 kolorów tuszy. Innowacyjny system uzupełniania tuszu, gwarantuje jego łatwą i czystą aplikację

EOS 140 - OBUDOWA CZARNA, PŁYTKA Z WKŁADEM BLANCO NIENASĄCZONY

CENA: 235,00 pln netto (289,00 pln brutto)

ROZMIAR ODBICIA: 121x89mm

DOSTĘPNE KOLORY ODBICIA: CZARNY, CZERWONY, NIEBIESKI, FIOLETOWY, ZIELONY, POMARAŃCZOWY

ZASTOSOWANIE
Pieczątki flashowe X - Large (tabelaryczne, dekretacyjne), dzięki dużym formatom umożliwiają szybkie oznaczanie wielu dokumentów gotowymi wzorami, do wypełnienia, takimi jak tabele. Doskonale sprawdzą się w działach księgowości, controllingu, czy kasie.
Wróć do spisu treści