Deski grawerowane Poznań - Mail Boxes Etc. grawerowanie, kurier UPS, pieczątki Colop, pakowanie, poligrafia, sublimacja Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Deski grawerowane Poznań

 

DESKI GRAWEROWANE POZNAŃ

Grawerowana deska do krojenia dla Niej / dla Niego

Nadal szukasz prezentu, który będzie naprawdę wyjątkowy, a przy okazji trwały i funkcjonalny? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Ogłaszamy koniec Twoich poszukiwań! Ta wyjątkowa deska łączy w sobie nowoczesny design i niezawodność.

Nie pozwól, aby Twój prezent odszedł w niepamięć. Do wyboru wersja dla Niej z czapką kuchenną i imieniem oraz wersja dla Niego z czapką kuchenną, wąsem oraz imieniem. Utrwalimy wszystko techniką laserową, która pozwala na wykonanie bardzo szczegółowego wzoru , poprzez żłobienie w materiale. Grawer jest bardzo dokładny i trwały, dzięki czemu nie zostaje zniszczony w trakcie użytkowania.

Drewno jest materiałem naturalnym więc może mieć miejscowe przebarwienia i niedoskonałości powierzchni. Grawerowanie laserowe nie narzuca koloru więc dopuszczalne są różnice w odcieniach graweru. Gotowy produkt ma charakter indywidualny i może nieznacznie różnić się od wizualizacji.


Wymiary:
-Długość całkowita: 30,5 [cm]
- Szerokość: 13 [cm]
- Grubość: 1,5 [cm]

Cena: 29 zł brutto

Wymiary:
-Długość całkowita: 3
5,5 [cm]
- Szerokość: 1
5,5 [cm]
- Grubość: 1,5 [cm]

Cena: 39 zł brutto


Idealny prezent na każdą okazję!
Indywidualny charakter upominku, dzięki wysokiej klasy grawerowi.

Istnieje możliwość wygrawerowania innych motywów kulinarnych!

Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


W przypadku usługi express obowiązywać będzie dodatkowa opłata, którą Sprzedający podana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

 

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego