Grawerowanie, cięcie laserem Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Grawerowanie, cięcie laserem Poznań

 

GRAWEROWANIE, GRAWER, CIĘCIE LASEREM POZNAŃ

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 

Zapraszamy na zakupy online do naszego e.sklepu


Grawerowanie oraz cięcie wykonujemy bardzo precyzyjnym ploterem laserowym Mercure III. Precyzja działania oraz wielozadaniowość pozwala na szerokie wykorzystanie w branży reklamowej , budowlanej oraz wielu innych dziedzinach. Technologia laserowa może być używana do produkcji loga firmowego oraz do nanoszenia wzorów na gadżety reklamowe, a nawet zdjęć na różnego rodzaju powierzchniach. Oferujemy grawerowanie na takich materiałach jak: plexi, skóra, aluminium anodowane, drewno, sklejka, laminat grawerski, szkło, papier i wiele innych materiałów.
Pole robocze 635 x 458 mm.

Do grawerowania używamy trwałych, wielowarstwowych laminatów grawerskich w szerokiej gamie kolorystycznej o grubości od 0,5 do 3,0 mm. Maksymalny format tabliczki grawerowanej wynosi 605 x 310 mm. Laminaty posiadają również filtry UV do zastosowania zewnątrz.
Cena jest obliczana w zależności od powierzchni tabliczki (ilość cm²). Cena za cięcie laserowe jest obliczana wg stawki czasowej tj. 1,50 PLN netto / minuta. Dla materiałów niestandardowych pobierana jest jednorazowo opłata 10 PLN netto za ustawienie optymalnym parametrów lasera.

Nie stosujemy minimalnej wartości zlecenia.

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego