Grawerowanie w drewnie Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Grawerowanie w drewnie Poznań

 
 

GRAWEROWANIE W DREWNIE POZNAŃ

Drewno to bardzo wdzięczny materiał do grawerowania laserowego.
Każdy gatunek drewna ma swoje specyficzne właściwości, w związku z tym każdy graweruje się inaczej. Jedne lepiej inne słabiej. Nawet kawałki drewna tego samego gatunku mogą grawerować się nieco inaczej. Zależy to od ich wilgotności, zawartości żywicy, układu słojów. Zasadniczo, twarde drewno o słabo zróżnicowanych słojach graweruje sie lepiej, dając wyraźny i dokładny rysunek. Miękkie drewno łatwo się graweruje, ale ponieważ na ogół ma mocno zróżnicowaną twardość słojów rysunek nie zawsze dobrze wygląda. Z wycinaniem jest podobnie - wszystko zależy od gatunku drewna i grubości.

Dowolny grawer dedykacji, logotypu Państwa firmy na zasuwkach skrzynek drewnianych, dostarczonych przez klienta. Grawer wykonujemy z dużą dbałością o detale, dlatego każdy przyzdobiony nim przedmiot nabiera elegancji i wartości emecjonalnej. Wykonany precyzyjnie laserem grawer prezentuje się znakomicie i jest wspaniałym dodatkiem do wielu uroczystości, spotkań biznesowych oraz jako spersonalizowany prezent. Niektóre elementy grafiki możemy wyciąć w zasuwce na wylot tworzy się wówczas oryginalne okienko przez które widać butelkę zamkniętą w środku. Przed realizacją przesyłamy do akceptacji pliki pdf z propozycją rozmieszczenia grawerów na przedmiocie z drewna.

Grawerowanie laserowe drewna stwarza możliwość zdobień, umieszczania dedykacji, logotypów na opakowaniach, deskach, plastrach drewna oraz innych przedmiotach drewnianych. Ciekawe efekty przez grawerowanie laserem uzyskuje się grawerując zdjęcia. Powstający efekt sepii stwarza klimat retro grawerowanej fotografii. Grawerowanie oraz cięcie wykonujemy bardzo precyzyjnym ploterem laserowym Mercure III dają gwarancję głębokości, czytelności i estetyki powierzchni grawerowanej. Maksymalne pole robocze grawerowania wynosi 635 x 458 mm.

Zapraszamy do wybrania oferty naszej firmy z zakresu grawerowania laserowego w drewnie!

Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W przypadku usługi express obowiązywać będzie dodatkowa opłata, którą Sprzedający podana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

 
 

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86


 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego