Koszulki z nadrukiem Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Koszulki z nadrukiem Poznań

 

Koszulki z własnym nadrukiem Poznań

         Nadruki na koszulkach wykonujemy metodą termotransferu polegającą na wgrzaniu w koszulkę cienkiej folii. Dzięki temu są one znacznie trwalsze od nadruków wykonywanych metodami transferowymi czyli popularnych "naprasowanek". Nadruk jest elastyczny, odporny na ścieranie, nie blaknie, a prany zgodnie z instrukcją wytrzyma bardzo długo. Nadruki metodą termotransferową pozwalają na przeniesienie dowolnej grafiki na jasne oraz ciemne koszulki bawełniane.
         Papier do termotransferu zadrukowujemy za pomocą drukarki OKI Pro 6410 Neon Color. Istnieje możliwość druku białym tonerem na ciemnych tkaninach oraz powierzchniach.

NOWOŚĆ - koszulki z białym nadrukiem Poznań!


Koszulki i bluzy z własnym nadrukiem

Przejrzałeś dziesiątki ciuchów, jednak znów nie znalazłeś niczego dla siebie? Szukasz fajnego, zabawnego T-shirtu, jednak nie chcesz zobaczyć go za kilka dni na swoim koledze czy chłopaku Twojej siostry? Stwórz własny nadruk na koszulkę. Nic tak nie podkreśli Twojego charakteru, jak własny, autorski ciuch. A już na pewno nie zrobi tego powszechnie dostępny w sklepach sieciowych T-shirt, będący efektem seryjnej produkcji.
Koszulki i bluzy własnym z nadrukiem to także najlepszy sposób na wyrażenie własnej osobowości i podejścia do świata. Dzięki Twojej własnej koszulce, ze swoim oryginalnym nadrukiem, będziesz mógł powiedzieć całemu światu, co tylko zechcesz! Wyrazisz swoje poglądy, podkreślisz dystans do wielu spraw lub do siebie samego, zaprezentujesz nieprzeciętne poczucie humoru… Rozbawisz, zaintrygujesz lub po prostu zwrócisz uwagę.


Tak powstaje Twoja własna koszulka lub bluza
Jeżeli stawiasz na nieszablonowość oraz masz głowę pełną niebanalnych pomysłów, stwórz indywidualne, wyjątkowe koszulki z własnym nadrukiem. Korzystając z
Mail Boxes, możesz wykreować oryginalne i niepowtarzalne T-shirty, zgodnie z Twoim własnym zamysłem. Napisy, logo, grafika, zdjęcie – wybierz interesujący Cię motyw i przenieś go na określoną powierzchnię, nie tracąc przy tym pełni wyrazistych kolorów i kształtów. Stworzymy dowolny T-shirt z Twoim nadrukiem!


Własny nadruk na ciuchach i gadżetach

Nudzą Cię proste, niewyrażające niczego przedmioty? Chcesz, by nabrały indywidualnego charakteru? By wyrażały Ciebie, Twoją osobowość i podejście do świata? Stwórz własne koszulki z nadrukiem lub bluzy. Zaprojektuj swoje niepowtarzalne bawełniane worki z nadrukiem, kubki termiczne z zabawnym napisem, przypinki oraz wiele innych, użytkowanych na co dzień gadżetów. Dzięki samodzielnie tworzonym nadrukom, będziesz mógł wżartobliwy sposób:

 • zademonstrować swój stosunek do szkoły lub pracy,

 • przedstawić swoje wady / skłonności,

 • zachwalić swoje przymioty,

 • wyrazić własne poglądy na różne tematy,

 • poinformować o swoim ciekawym hobby!


K
ażda koszulka z własnym zdjęciem może być przez nas zrealizowana z niebywałą precyzją. Doświadczenie oraz możliwości techniczne, którymi dysponujemy pozwalają nam przenosić na tkaniny wielokolorowe zdjęcia zachowując dbałość o najmniejszy detal. Koszulka z własnym zdjęciem to propozycja, która jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dysponujemy różnymi rozmiarami zadruku oraz szerokimi możliwościami jeśli chodzi o personalizację koszulki z wykorzystaniem autorskich pomysłów naszych Klientów.

Koszulki z własnym nadrukiem mogą być wykorzystywane w różnych konkursach i akcjach promocyjnych firmy, np. w social mediach. To świetna forma reklamy, która ucieszy potencjalnych klientów, a Twojej firmie da rozgłos w najpopularniejszych portalach społecznościowych.
Odzież z Twoim logo to forma reklamy mobilnej – dotrze ona w różne miejsca w Polsce i na świecie. Tego nie zapewnią Ci ani billboardy, ani ulotki!


Nadruki na koszulkach umożliwiają Ci stworzenie niepowtarzalnego projektu, który będzie cieszył wzrok i wyróżniał się na tle standardowej odzieży. Masz możliwość dopasowania stylu ubrań do wieku i zainteresowań Twoich klientów.
Jeżeli trafisz w ich gusta, będą z chęcią nosić Twoje koszulki z nadrukiem i jednocześnie reklamować Twoją firmę.


Wskazówki dotyczące prania i prasowania

Aby koszulka jak najdłużej zachowała wysoką jakość pomimo częstego używania, powinieneś stosować się do następujących wskazówek:

 • prać w temperaturze maksymalnie 40ºC, w pralce automatycznej,

 • zawsze prać i prasować na lewej stronie,

 • nie używać wybielaczy, nie chlorować, nie czyścić chemicznie,

 • maksymalna ilość obrotów – 600 obrotów na minutę,

 • nie suszyć w suszarkach bębnowych,

 • nie stosować dodatkowej mocnej chemii,

 • prasować żelazkiem o temperaturze maksymalnie 150ºC, odwróconą na lewą stronę, przed dodatkową warstwę materiału / płótna


Cennik jednostkowy koszulek z nadrukiem -
PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI INDYWIDUALNA WYCENA:
Koszulki o gramaturze 120 g (różne kolory) z grafiką do formatu A4 - 35 zł brutto.
Koszulki o gramaturze 120 g (różne kolory) z grafiką do formatu A3 - 39 zł brutto.
Koszulki o gramaturze 180 g (różne kolory) z grafiką do formatu A4 - 45 zł brutto.
Koszulki o gramaturze 180 g (różne kolory) z grafiką do formatu A3 - 49 zł brutto.


Proste opracowanie graficzne w cenie koszulki. Wykonanie projektu graficznego od podstaw wyceniane będzie indywidualnie.

Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W przypadku usługi express obowiązywać będzie dodatkowa opłata, którą Sprzedający podana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.


Koszulki z nadrukiem w centrum Poznania.
Wydrukujemy dowolną grafikę na koszulce.
Wycena i kontakt biuro@mbe-poznan.pl

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego