Kurier Poznań | Przesyłki kurierskie Poznań - Mail Boxes Etc. grawerowanie, kurier UPS, pieczątki Colop, pakowanie, poligrafia, sublimacja Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Kurier Poznań | Przesyłki kurierskie Poznań

 
 

KURIER POZNAŃ | UPS POZNAŃ

Niezależnie od tego, czy chodzi tylko o jedną paczkę w roku, czy o całe mnóstwo zleceń, które mają być dostarczane w jasno określony, specyficzny sposób - zawsze możesz na nas liczyć. Kurier Poznań stosownie do Twoich potrzeb pomoże wybrać najrozsądniejszą metodę transportu.

Kurier Poznań MBE to usługi skrojone na Twoją miarę zawierają m.in.: odbiór przesyłki w dowolnym miejscu, punktualnie o czasie przez Ciebie wyznaczonym, stały monitoring transportu, podawanie informacji o przesyłce za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu oraz podsumowanie operacji przeprowadzonych w ostatnim miesiącu.

Kurier Poznań to Punkt nadania przesyłek kurierskich w samym centrum Poznania.

Wysyłka i pakowanie z MBE


Czasem nawet nam trudno uwierzyć jakie towary i produkty są wysyłane przesyłkami krajowymi i międzynarodowymi. Aby wysłać ważne dokumenty, materiały wystawowe, prototypy, towary niebezpieczne czy nawet butelki z alkoholem, warto mieć u boku niezawodnego partnera. MBE to zespół profesjonalistów we wszystkich usługach związanych z wysyłką i pakowaniem niezależnie od tego czy chcesz wysłać swoje towary i dokumenty na drugi koniec świata czy miasta! Koordynujemy każdy krok: od przygotowania do wysyłki, przez dobór odpowiedniego przewoźnika, ubezpieczenie przesyłki, przygotowanie niezbędnej dokumentacji do monitorowania jej podróży.


Punktualna wysyłka, niezawodne opakowania


Czy życzysz sobie późniejszego terminu odbioru, abyś mógł nadal elastycznie działać w ciągu dnia? MBE zadba o to, aby Twoje przesyłki lub listy zostały odebrane w wygodnym dla Ciebie czasie. Oczywiście to Ty również decydujesz, gdzie skąd mamy odebrać Twoje paczki lub listy. Do domu, do biura - przyjedziemy dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz.


Wiemy również, że wysokiej jakości opakowanie jest niezbędne i dlatego stosujemy certyfikowane materiały opakowaniowe. Materiały pakowe MBE to najlepsze rozwiązanie dla Twoich towarów. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu połączonemu z  odpowiednimi opakowaniami wysyłkowymi gwarantujemy, że dobre nawet najbardziej kruche i delikatne przedmioty dotrą do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Mamy także odpowiednie rozwiązanie dla transportu łatwo psujących się produktów - dzięki opakowaniom izotermicznym umożliwiamy wysyłkę w warunkach chłodniczych i mrożonych. Odpowiednio pakujemy również produkty o dużej objętości. Ubezpieczenie MBE SafeValue to unikalna na rynku ochrona na wypadek utraty lub uszkodzenia przesyłki. Wysyłka wartościowa gwarantuje, że Twoje najcenniejsze skarby dotrą bezpiecznie do celu.

Odprawa celna dokonywana jest przez MBE


Zanim wyślemy Twoją przesyłkę w kraju lub za granicę przygotujemy odpowiednie dokumenty tranportowe i etykiety wysyłkowe. Szczególną uwagę zwracamy na przygotowanie dokumentów celnych. W przypadku wysyłki na terenie całej Europy, w obrębie UE i poza nią, a także wysyłki międzynarodowej, MBE przygotowuje dokumenty przewozowe i doradza w kwestiach celnych. Eksperci Mail Boxes Etc. znają przepisy importowe i eksportowe obowiązujące w poszczególnych krajach jak własną kieszeń. Współpracując z MBE możesz zapomnieć o problemach z cłem i eksportem. Międzynarodowy import towarów jest również częścią działalności MBE. Oferujemy szybkie i niezawodne rozwiązania dla dokumentów, paczek i przesyłek towarowych. Od odbioru po odprawę celną i dokumentację importową - jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Przesyłki międzynarodowe i krajowe


Mail Boxes Etc. dba o Twoją przesyłkę i współpracuje tylko z najlepszymi przewoźnikami. Centra MBE będą wysyłając Twoje przesyłki w kraju i za granicę zawsze dobiorą najlepszą usługę wysyłkową, która odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Dzięki ekspresowej usłudze wysyłkowej MBE gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę w Polsce, Europie i na całym świecie. Nasza usługa spedycji gwarantuje również, że Twoje towary dotrą do miejsca przeznaczenia na całym świecie. Zajmujemy się także wysyłką bagażu do miejsca przeznaczenia wakacyjnego. Rzecz jasna zajmujem się również śledzeniem przesyłki oraz potwierdzeniami odbioru.


Kurier Poznań MBE to Twój Punkt, który specjalizuje się w wysyłkach kurierskich krajowych oraz międzynarodowych. Paczki mogą Państwo nadawać bezpośrednio w naszym biurze, który znajduje się w Poznaniu przy ulicy Literackiej 77.
Im więcej wysyłają Państwo paczek w miesiącu tym cena będzie niższa. Profesjonalna obsługa naszego Punktów zadba, aby Państwa przesyłka bezpiecznie dotarła do adresata.
Kurier Poznań kieruje swoją ofertę do osób prywatnych oraz firm. MBE Kurier Poznań to Twoje zaufane miejsce, gdzie szybko, bezpiecznie i tanio nadasz przesyłkę gdziekolwiek tylko zechcesz.

Kurier UPS Poznań
UPS Access Point™
Mail Boxes Etc. Poznań

ul.
Literacka 77; 60-461 Poznań
kom.  510 862 037

Napisz a my wycenimy Twoją przesyłkę: biuro@mbe-poznan.pl


Cennik przesyłem międzynarodowych dostępnych na stronie -> Shipping Poznań

Cennik podstawowych przesyłek krajowych UPS Standard
WAŻNE INFORMACJE

Podczas nadawania przesyłek pod uwagę brana jest waga paczki oraz jej wymiary.
Ustalanie wagi wymiarowej: Podziel wymiary sześcienne paczki w centymetrach przez 5 000. Wynik należy zaokrąglić w górę do kg.
Ustalanie wagi rozliczeniowej: Porównaj wagę rzeczywistą paczki z jej wagą wymiarową. Większa z nich jest wagą rozliczeniową i będzie stosowana przy obliczaniu stawki za wysyłkę.

Waga [kg]

Cena Paczki w MBE    [PLN] brutto

Koperta UPS Express Saver

24,50

Paczka do 1 kg  UPS Express Saver

26,50

Paczka do 5 kg UPS Express Saver

29,50

Paczka do 10 kg UPS Express Saver

32,50

Paczka do 20 kg UPS Express Saver

36,50

Paczka do 30 kg UPS Express Saver

39,50

Usługi dodatkowe:

Deklaracja wartości:

  • do kwoty 5000 PLN - 5,00 PLN


Pobranie:

  • za każdy rozpoczęty 1000 PLN - 5,00 PLN


Przesyłki niestandardowe wymagające "dodatkowej obsługi" | cena podstawowa x2

Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zlokalizuj przesyłkę:

 
 
 
 

Ogólne warunki świadczenia usług UPS --> zobacz

Masz do wysłania ważne dokumenty, paczkę, 10 paczek, a może nawet więcej? Przedmioty są małe, delikatne lub zbyt duże? Mają być dostarczone zaraz za rogiem, a może na drugi koniec świata?

W punktach MBE każda przesyłka jest traktowana z niezwykłą starannością: gwarantujemy odbiór przesyłki, bezpieczne pakowanie, stałą pomoc, możliwośd śledzenia przesyłki oraz potwierdzenia dostarczenia paczki. Z Mail Boxes Etc. Twoje przesyłki są w dobrych rękach.


Przy wysyłaniu przesyłki za pośrednictwem firmy UPS mają Państwo do wyboru 5 opcji wysyłki.

Standard - jest to opcja, dzięki której Twoja przesyłka dotrze już następnego dnia roboczego, natomiast nie jest to opcja gwarantowana. Jest to najbardziej ekonomiczny wybór nadania przesyłki.
Express Saver - dzięki tej opcji masz gwarancję, że Twoja przesyłka znajdzie się u adresata już następnego dnia!
Express - ta opcja gwarantuje dostarczenie Twojej przesyłki następnego dnia roboczego do godziny 12:00.
Express Plus - opcja umożliwiająca dostarczenie listu, bądź paczki do godziny 9:00 następnego dnia roboczego.
Express Sobota - ta usługa umożliwia dostarczenie Twojej przesyłki nawet w sobotę.

Informacje podane na stronie internetowej dotyczą naszej oferty standardowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć jaki przysługuje Ci rabat, po prostu zadaj nam pytanie!


Usługi dodatkowe:

Doręczenie wyłącznie pod wskazany adres
:
Jest to usługa dodatkowa, która zapewnia doręczenie przesyłki tylko i wyłącznie pod podany przez nadawcę adres prywatny lub firmowy. Uniemożliwia ona odbiorcy ewentualne przekierowywanie oraz przeadresowanie paczki, w chwili, kiedy kurier nie zastanie nikogo w domu.


Opłata za usługę odbioru
:
Usługa, która umożliwia odbiór kilku paczek w ramach jednego zlecenia. Odbiór może być zaplanowany na ten sam lub kolejny dzień roboczy. Ilość odbieranych paczek nie wpływa na cenę usługi. Nadanie może odbywać się z domu lub biura.


Dostawa w sobotę
:
Usługa, która umożliwia dostawę przesyłki w sobotę. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą dostarczyć swoim klientom indywidualnym wygodną formę dostawy.


Zawiadomienie o Doręczeniu:
Usługa, która zapewnia klientowi otrzymanie dowodu doręczenia przesyłki. Jest dostępna w następujących opcjach:

  • Potwierdzenie doręczenia:

Nadawca przesyłki otrzyma potwierdzenie doręczenia paczki bez podpisu odbiorcy (podobne informacje są także dostępne w trybie on-line).

  • Zwrot Dokumentów:

Nadawca przesyłki otrzyma wydrukowaną kopię dokumentów podpisaną przez odbiorcę (podpisy odbiorców są także dostępne w trybie online).

  • Wymagany podpis osoby dorosłej:

Nadawca otrzyma wydrukowaną kopię dokumentów podpisaną przez dorosłego odbiorcę paczki (podpisy dorosłych odbiorców są także dostępne w trybie online).

Usługi powiadomień

Usługa, która umożliwia wysłanie powiadomień na maksymalnie pięć adresów e-mail na każde żądanie. Rodzaje dostępnych powiadomień to:
Wyślij powiadomienie
:
Informacja potwierdzająca otrzymanie przez firmę UPS szczegółów o przesyłkach od nadawcy.
Powiadomienia o wydarzeniach wyjątkowych
:
Informacja, która zawiadamia o przyczynach i czasie opóźnienia doręczenia przesyłki. Zawiera również informację o zmienionej, nowej dacie dostawy przesyłki.
Zawiadomienie o doręczeniu
:
Informacja potwierdzająca doręczenie przesyłki.
Dowód Dostawy
:
Jest to potwierdzenia doręczenia przesyłki. Dowód dostawy zawiera następujące informacje: czas doręczenia, pełen adres doręczenia, imię i nazwisko oraz podpis odbiorcy.


Płatność przy odbiorze (C.O.D.)
:
Usługa, podczas której kurier firma UPS podejmie próbę odebrania kwoty widocznej na etykiecie C.O.D. (płatności przy odbiorze) lub etykiecie paczki od odbiorcy przesyłki. Odebrana wartość pobrania zostaje zwracana na konto nadawcy. Jeśli firmie UPS po trzech próbach nie udaje się pobrać płatności, to paczka zostaje zwracana do nadawcy.


Zadeklarowana wartość przesyłki
:
Firma UPS odpowiada finansowo za utratę lub uszkodzenie zawartości przesyłki w sposób ograniczony, który jest dodatkowo zależny od typu usługi oraz kraju wysyłki. Jeśli wartość towarów przekracza tę kwotę, to klient powinien skorzystać z opcji Deklarowana wartość przewozu i zadeklarować wyższą wartość przesyłki. Wartość ta nie powinna być jednak wyższa niż limit określony dla danego państwa.


UPS Returns
:
Usługa, która zapewnia nadawcy dołączenie etykiety zwrotnej do wysyłanej przesyłki.

 
 
 

Parametry Paczki

  • Maksymalna waga paczki w przesyłce 70 kg


  • Maksymalna długość paczki 270 cm


  • wysokość + szerokość + głębokość < 330 cm

 

Więcej o United Parcel Service
Firma została założona w 1907 roku przez Jamesa E. Caseya jako American Messenger Company w Seattle w stanie Waszyngton. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się dostarczaniem przesyłek, listów i posiłków z restauracji. Na początku pracownicy najczęściej roznosili przesyłki pieszo, lub na rowerze, dopiero w roku 1913 firma nabyła swój pierwszy pojazd, był to Ford T. Firma na rynek europejski wkroczyła w 1976 roku, zakładając pierwszą europejską filię w Niemczech.

Ciekawostki

  • Jim Casey był zmuszony pożyczyć od kolegi 100$ na założenie firmy.

  • Ich flota lotnicza jest dziewiąta na świecie pod względem liczby samolotów (238 sztuk).

* P.U.H. MBE Tomasz Tomaszewski nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte wykonanie usługi przez firmę FedEx, uszkodzenie przesyłki podczas transportu jak i za zaginięcie paczki. Reklamacje oraz uwagi dotyczące usługi kurierskiej użytkownik zgłasza bezpośrednio kurierowi, według zasad określonych w regulaminie kuriera.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego