Medale z plexi Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Medale z plexi Poznań

 
 

MEDALE Z PLEXI POZNAŃ

Medal z dowolnym grawerem wykonany z bezbarwnej wylewanej plexi o grubości 3-5 mm. Dowolna średnica medalu.
Możliwość wykonania medalu według naszych projektów dostępnych w galerii lub według państwa projektu. Podczas wysyłania zamówienia proszę o przesłanie treści oraz grafiki (czarno-białe kontury albo wektor - nie wypalamy grafiki z jpg.). Istnieje możliwość wypaleniu otworu pod wstążeczkę.

Dowolność kształtów
Każdy medal przez nas wykonywany ma unikalny wzór tworzony według Twojego gustu, dzięki czemu jest jedynym w swoim rodzaju prezentem. Laserowe wycinanie pozwalana uzyskanie oryginalnych kształtów z gładkimi krawędziami.


Personalizowanie medali
Jeżeli chcesz by osoby otrzymujące medale nie czuły się „jednymi z wielu” oferujemy możliwość indywidualnego dopasowywania medali w ramach jednego wzoru projektu- każdy z nich może mieć wtedy indywidualny napis, szczególną dla Ciebie datę czy imię i nazwisko obdarowywanego.


Szeroka gama kolorów
Stosowane przez nas materiały są dostępne w szerokich gamach kolorystycznych, przez co każdy znajdzie odpowiadającą mu barwę i strukturę-od wielobarwnych laminatów grawerskich poprzez ekologiczne materiały drewnopochodne a na eleganckiej i nowoczesnej pleksi kończąc.


Zamówienia już od 1sztuki

Tak, możesz zamówić u nas medale już od 1 sztuki- nie ma żadnych ilości minimalnych ani także maksymalnych. W przypadku dużego nakładu czas realizacji może się nieznacznie przedłużyć o czym zostaniesz wcześniej poinformowany.

Wysoka jakość
Zastosowanie w produkcji medali materiałów takich jak pleksi, laminaty grawerskie czy płyty drewnopodobne zapewniają trwałość i elegancje wykonania, a laserowe grawerowanie i wycinanie pozwala na ich perfekcyjne wykończenie.


Kreatywne pomysły

Prócz gotowych wzorów medali wykonujemy również indywidualne projekty według Waszych sugestii lub tworzymy medale z otrzymanych od Was gotowych projektów. Dzięki temu macie możliwość podarowania niebanalnego, niepowtarzalnego prezentu.

W cenę medalu wliczony jest prosty projekt. Przy bardziej skomplikowanych projektach proszę o wcześniejszy kontakt.
W zależności od ilości zakupionego artykuły czas realizacji może trwać od 3-5 dni roboczych.


Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W przypadku usługi express obowiązywać będzie dodatkowa opłata, którą Sprzedający podana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego