O nas - MBE Poznań to Twój partner w biznesie. Oferujemy wysyłki kurierskie UPS, poligrafie, grawerowanie, projekty graficzne oraz pieczątki Colop.

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas

 
 
 
 
 
 

O NAS

MBE Worldwide Group według liczb

2,600+
centrów serwisowych na całym świecie

52
kraje na świecie

10,000+
pracowników

$ +1,028 milionów
Obroty całego systemu
Mail Boxes Etc.  Poznań nasz pomysł na sukces w biznesie to ułatwianie osiągnięcia sukcesu innym. Poprzez oferowanie potrzebnych naszym kontrahentom usług i towarów po atrakcyjnych cenach, jak i postawienie do ich dyspozycji naszych kontaktów handlowych oraz sieci dystrybucji.
Czasami potrzebna jest tylko jedna usługa, a czasami poszukiwane kompleksowe rozwiązanie
nie twierdzimy, że u nas można znaleźć wszystko, ale na pewno dołożymy starań, aby nikt od nas nie wyszedł zawiedziony. Swoją ofertę adresujemy i do firm, i do klientów indywidualnych.


Mail Boxes Etc.
to największa na świecie sieć w branży usług dla biznesu. Powstała w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych i obecnie liczy ponad 2.600 punktów zlokalizowanych w 52 krajach świata.
My zapraszamy do współpracy z punktem Mail Boxes Etc. mieszczącym się w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 16.

W czym możemy Cię wyręczyć?


Grawerowanie

Grawerowanie oraz cięcie wykonujemy na bardzo precyzyjnym ploterze laserowym Mercure III.
Precyzja działania oraz wielozadaniowość pozwala na szerokie wykorzystanie w branży reklamowej , budowlanej oraz wielu innych dziedzinach. Technologia laserowa może być używana do produkcji loga firmowego oraz do nanoszenia wzorów na gadżety reklamowe, a nawet zdjęć na różnego rodzaju powierzchniach. Oferujemy grawerowanie na takich materiałach jak: metal, skóra, drewno, laminat grawerski, papier i wiele innych materiałów.

Koszulki z nadrukiem
Nadruki na koszulkach wykonujemy metodą termotransferu polegającą na wgrzaniu w koszulkę cienkiej folii. Dzięki temu są one znacznie trwalsze od nadruków wykonywanych metodami transferowymi czyli popularnych "naprasowanek". Nadruk jest elastyczny, odporny na ścieranie, nie blaknie, a prany zgodnie z instrukcją wytrzyma bardzo długo. Nadruki metodą termotransferową pozwalają na przeniesienie dowolnej grafiki na jasne oraz ciemne koszulki bawełniane.
Papier do termotransferu zadrukowujemy za pomocą drukarki OKI Pro 6410 Neon Color. Istnieje możliwość druku białym tonerem na ciemnych tkaninach oraz powierzchniach.


Pakowanie i wysyłka wina

Podczas wakacji udało Ci się znaleźć najlepsze wino na świecie? Kup zapas i wyślij je z MBE Poznań. Nie ma znaczenia, czy jesteś w Toskanii, Kalifornii czy RPA. Wino dotrze bezpiecznie do celu.
Transport wina to nasza specjalność.
Zapewniamy certyfikowane opakowania, które zawsze są właściwie zabezpieczone w podróży. Najwspanialszemu trunkowi pod słońcem nic nie zagraża..
Dostarczenie wina w większej ilości to nie tylko kwestia transportu ale też zadbania o konieczne certyfikaty, cła i dokumenty przewozowe. Wszystko możesz powierzyć nam..


Skrytki adresowe

MBE oferuje swoim Klientom dostęp do tej coraz bardziej popularnej usługi na polskim rynku. Skrytki korespondencyjne są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, pracowników terenowych dużych firm, jak i osób prywatnych. Wynajmując u nas skrytkę nigdy więcej nie znajdziesz zostawionej w drzwiach informacji o przesyłce, ani wartościowej paczki na progu.


Wirtualne biuro w centrum Poznania

Ta usługa łączy w sobie zalety skrytki korespondencyjnej z możliwością rejestracji siedziby firmy bez konieczności wynajmowania biura. W ramach tej usługi dajemy Ci adres siedziby Twojej firmy honorowany przez ZUS, Urząd Skarbowy i wszystkie urzędy państwowe oraz instytucje administracyjne. To doskonałe rozwiązanie pozwala uruchomić oraz prowadzić firmę ponosząc minimalne koszty, oszczędzając wysiłek i czas. Polecane szczególnie firmom internetowym, przedstawicielstwom podmiotów zagranicznych oraz osobom indywidualnym pragnącym prowadzić działalność gospodarczą bez ujawniania swojego prywatnego adresu, ale jednocześnie i bez ponoszenia wysokich kosztów wynajmu biura.


Wysyłki kurierskie, usługi transportowe

Punkt MBE jest centrum wysyłkowym, za pośrednictwem którego można nadać przesyłkę kurierską, zarówno krajową jak i międzynarodową. Dzięki umowom korporacyjnym z wielu liczącymi się w branży przewoźnikami jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne stawki, których nasi klienci samodzielnie nie mieliby szansy uzyskać.


Usługa profesjonalnego pakowania

Punkt MBE posiada pełen zakres materiałów pakowych zwykłe i specjalistyczne kartony, koperty, folie pęcherzykowe, profesjonalne materiały wypełniające i zabezpieczające. Dokładając do tego umiejętności i kompetencje naszych pracowników damy Ci pewność, że Twoja przesyłka dojdzie do adresata dokładnie w takim stanie, w jakim ją wysłałeś.


Usługi poligraficzne

Potrzebują ich wszyscy, zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby prywatne, a my potrafimy te potrzeby zaspokoić kompleksowo. Kopiowanie i wydruki   z dowolnego nośnika - czarno-białe i w kolorze, wizytówki, papiery firmowe, plakaty, ulotki reklamowe czy informacyjne, wszystko w dowolnym nakładzie   i formacie. A do tego projekty wśród naszych pracowników mamy wykwalifikowanych i kreatywnych grafików, co chętnie udowodnią realizując nawet najbardziej wymagające zlecenia.


Kolorowe pieczątki

Linia pieczątek flashowych EOS została jeszcze bardziej rozbudowana. Obecnie, obejmuje  nowe pieczątki z kolorowymi odbiciami. Lista konfiguracji kolorów, które można uzyskać jest bardzo szeroka dzięki opcji dowolnego łączenia. Wkłady pieczątek dwukolorowych dostępne są w wersji blanco. Możliwość indywidualnego aplikowania tuszu pozwala tworzyć elastyczną ofertę.


Artykuły biurowe i pakowe

Nasze punkty MBE oferują również szeroki asortyment artykułów biurowych: materiałów piśmienniczych, kopert, galanterii biurowej. Oferujemy także artykuły do pakowania.


Dostęp do komputera i sieci internetowej

Nasi klienci to obywatele e.świata, u nas znajdą więc bezproblemowy dostęp do poczty elektronicznej oraz Internetu, a także możliwość skorzystania         z oprogramowania biurowego.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. I prosimy o zapamiętanie, że to „etc." w nazwie naszej sieci jest nie tyle ozdobnikiem, co oznacza, że jesteśmy gotowi podjąć się także prac spoza zakresu naszej standardowej oferty. Wystarczy zapytać, a być może dalej już nie będziesz musiał szukać kogoś, kto zrealizuje Twoje nietypowe zlecenia.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego