PIECZĄTKI COLOP - MBE Poznań - grawerowanie - kurier - pieczątki - poligrafia

Przejdź do treści

PIECZĄTKI COLOP

USŁUGI
PIECZĄTKI COLOP POZNAŃ
Seria pieczątek EOS to nowoczesne i ergonomiczne pieczątki flashowe zaprojektowane do stemplowania wyraźnych odbić. Można je bardzo szybko wykonać. Są dostępne „na poczekaniu“. Jeśli Klient sobie tego życzy.  
Pieczątki flashowe EOS w standardowych rozmiarach doskonale sprawdzą się jako pieczątki osobiste lub firmowe. Nowoczesna technologia produkcji sprawia, że odbicie jest niezwykle wyraźne i czytelne. Szeroka gama tuszy pozwala tworzyć atrakcyjne, kolorowe odbicia. Okienko indeksujące pozwala wyróżnić pieczątkę stosując jedną z dołączonych karteczek indeksujących lub poprzez zaprojektowanie indywidualnego wzoru.
Pieczątki COLOP EOS wykonywane są w technologii błyskowej, która pozwala uzyskać płytkę tekstową w czasie około pięciu minut. Innowacyjny system wymiany tuszu gwarantuje wysoki komfort obsługi. Niepodważalnym atutem jest jej najwyższa jakość odbicia o wyjątkowej ostrości. Trwała oprawa wyposażona w stopki antypoślizgowe oraz zatyczkę chroniącą przed uszkodzeniem posiada wyjątkowo duże okienko indeksujące, które pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię przeznaczoną na personalizację.

Linia EOS to innowacyjne pieczątki o ergonomicznym kształcie. Ta technologia umożliwiła zoptymalizowanie wielkości opraw również dla większych formatów płytki tekstowej. Colop oferuje pełny zakres rozmiarów, również o bardzo dużych powierzchniach. Pieczątki EOS mogą wykonywać około 20000 ostrych odbić bez dodatkowego nasączania.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i typów stempli. Na zamówienie przygotowujemy pieczątki ręczne, numeratory oraz datowniki różnej wielkości. Oprócz standardowych produktów kształtujemy również suche stemple i pieczątki drewniane. Możemy zrealizować zamówienie na podstawie projektu klienta lub zająć się przygotowaniem koncepcji w oparciu o otrzymane wcześniej informacje. Opracowany model zawsze wysyłamy do akceptacji klienta. W naszej ofercie dostępnych jest wiele kolorów odbić, między innymi: czarny, zielony, czerwony i granatowy. Jeżeli potrzebują Państwo pieczątki, która będzie bardzo trwała i wydajna, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wróć do spisu treści