Poligrafia Poznań - Mail Boxes Etc. grawerowanie, kurier UPS, pieczątki Colop, pakowanie, poligrafia, sublimacja Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Poligrafia Poznań

 
 
 

POLIGRAFIA POZNAŃ

W Mail Boxes Etc. oferujemy szeroki wybór usług związanych z drukowaniem i kopiowaniem: w kolorze, czarno-białe, druk offsetowy i cyfrowy, wydruki duże i małe, w dowolnym nakładzie.

Nasi graficy gotowi są pomóc przy opracowaniu materiałów o praktycznie każdym stopniu złożoności, od prostego dodania do tekstu zdjęć czy obrazów, poprzez zaprojektowanie ulotek, druków reklamowych czy papieru firmowego aż do przygotowania rozwiązań wymagających oprócz umiejętności czysto technicznych dużej wyobraźni i kreatywności.


Sortowanie, laminowanie, bindowanie, oprawianie z pomocą naszych wykwalifikowanych specjalistów dobierzesz także odpowiedni sposób wykończenia swoich dokumentów.
Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby wysłać do nas plik zawierający materiały do wydrukowania. Nie masz takiego pliku? Brakuje Ci czasu, aby przygotowywać swoje materiały graficzne lub formatować swoje teksty? Nie ma się czym przejmować, powiedz nam czego potrzebujesz, my zrobimy to za Ciebie.


Jeden telefon do w Mail Boxes Etc. i problem rozwiązany!

Mail Boxes Etc. zatroszczy się o Twoje dokumenty, pocztę, ulotki, cenniki, itd., od opracowania projektu po wydruk, od posortowania dokumentów po końcową oprawę. W razie potrzeby także roześlemy gotowe dokumenty do adresatów krajowych i zagranicznych. I to po cenach, których niski poziom zrobi nie mniejsze wrażenie niż wysoka jakość naszych wydruków. Nasz nowoczesny sprzęt i bogate doświadczenie sprawią, że wychodzące spod ręki naszych pracowników materiały poligraficzne będą doskonałą oprawą dla treści, które  będziecie Państwo chcieli za pomocą tych materiałów przekazać.

Zapraszamy do  składania zamówień na usługi poligraficzne on-line, bez wychodzenia z domu . Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.  Gotowe produkty można odebrać w naszej placówce, ale możemy również wysłać je kurierem zlecenia powyżej 200 zł (netto) wysyłamy gratis, a mniejsze już za 13,00 zł (netto).
Przy zamówieniu powyżej 100 zł netto dostawa na terenie Poznania gratis!


 
 

NASZA OFERTA:

 

WIZYTÓWKI

PAPIER FIRMOWY

ULOTKI

DYPLOMY

FOLDERY

PRZYPINKI

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego