Skrzynki drewniane na wino Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Skrzynki drewniane na wino Poznań

 

GRAWEROWANE SKRZYNKI DREWNIANE POZNAŃ

Grawerowane skrzynki drewniane Poznań

Drewniane pudełko na jedną lub dwie butelki wyposażone jest w praktyczne zamknięcie. Wieczko skrzynki zostanie ozdobione głębokim grawerem laserowym. Tak ozdobiona skrzynka idealnie nadaje się na prezent dla nowożeńców, z okazji jubileuszu czy jako podziękowanie dla rodziców lub prezent firmowy. Może także stanowić wspaniały upominek na imieniny, urodziny lub parapetówkę.
Oferujemy drewniane skrzyneczki na wino, skrzynki na herbatę oraz inne rodzaje skrzynek drewnianych. Mamy również skrzyneczki i kasetki z akcesoriami do wina.
Na wszystkich możemy wykonać grawerowane rysunki. Może to być logo firmy, podziękowanie z z okazji jubileuszu firmy, podziękowanie dla kontrahenta.


Dowolny grawer dedykacji, logotypu Państwa firmy na zasuwkach skrzynek drewnianych, dostarczonych przez klienta. Grawer wykonujemy z dużą dbałością o detale, dlatego każdy przyzdobiony nim przedmiot nabiera elegancji i wartości emecjonalnej. Wykonany precyzyjnie laserem grawer prezentuje się znakomicie i jest wspaniałym dodatkiem do wielu uroczystości, spotkań biznesowych oraz jako spersonalizowany prezent. Niektóre elementy grafiki możemy wyciąć w zasuwce na wylot tworzy się wówczas oryginalne okienko przez które widać butelkę zamkniętą w środku. Przed realizacją przesyłamy do akceptacji pliki pdf z propozycją rozmieszczenia grawerów na przedmiocie z drewna.


Więcej informacji...

Zastanawiali się Państwo nad oryginalnym i wyjątkowym prezentem? Chcą Państwo sprawić upominek swojemu Klientowi, Partnerowi Biznesowemu lub podarować oryginalny prezent na święta Bożego Narodzenia? Mamy dla Państwa specjalną ofertę: idealnie wykonana skrzynka na wino - naturalny pojemnik, który może służyć jako fantazyjne opakowanie prezentu na każdą okazję.
Pudełko moż
na udekorować, wygrawerować lub wypisać samodzielnie dedykację, co będzie stanowić niezapomnianą pamiątkę na długie lata. Nic tak nie uszczęśliwi jak dar wykonany własnoręcznie.


W sprawie indywidualnego zamówienia prosimy o przesłanie własnego projektu w jednym z podanych niżej formatów:


Adobe Photoshop (.psd), CorelDraw (.cdr), Adobe Illustrator (.ai), PostScript (.eps), PDF ( Jeśli projekt posiada nietypowa czcionkę prosimy o przesłanie go w tym formacie) oraz inne formaty grafiki wektorowej.

PRZYKŁADOW
Y CENNIK:

36,59 PLN netto - skrzynka na 1 butelkę (45,00 PLN brutto),
64,23 PLN netto - skrzynka na 2 butelki (79,00 PLN brutto).

USŁUGI DODATKOWE:
wycinanie wybranych kształtów (wycena indywidualna)Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować niestandardowe pudełka o różnych wymiarach.

Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


W przypadku usługi express obowiązywać będzie dodatkowa opłata, którą Sprzedający podana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

 

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego