Wieszaki na medale z plexi - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Wieszaki na medale z plexi

 
 

WIESZAKI NA MEDALE Z PLEXI POZNAŃ

Zaprezentuj swoje medale tak, jak na to zasługują – specjalnością naszej firmy są wieszaki na medale, nowoczesne medalówki, dzięki którym można w kilka chwil zawiesić i wyeksponować swoje sportowe trofea.

Wszystkie wieszaki są dokładnie wykończone i wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem dopracowanym w najdrobniejszych detalach. Przygotowaliśmy je w wielu wersjach w zależności od dyscyplin sportowych, między innymi dla biegaczy, rowerzystów, pływaków czy piłkarz
.

Jeżeli masz swój własny pomysł na wieszak na medale, skontaktuj się z nami, a my postaramy się spełnić twoje życzenie i przygotujemy dla ciebie indywidualny projekt.


Nie chowaj medali - zawieś je!

Wygląd listew dostosowaliśmy do rodzaju uprawianego sportu. Oferujemy więc wieszaki ze wzorami na medale w bieganiu (w wersji dla biegaczki i dla biegacza), triathlonie, badmintonie, duathlonie, gimnastyce, hokeju, line skatingu, koszykówce, hippice i sportach konnych, narciarstwie i skokach narciarskich, nordic walkingu, piłce ręcznej, piłce nożnej, pływaniu, rugby, siatkówce, strzelectwie, szachach, sztukach walki, tenisie i tenisie stołowym, tańcu, wioślarstwie, zumbie i żeglarstwie. W naszej ofercie znajdują się medalówki na trofea dla dorosłych zawodników, jak i wieszaki na medale dla dzieci.


Nasze medale to znakomity pomysł na prezent - zarówno dla utytułowanego sportowca, a także znakomita motywacja dla sportowca-amatora oraz dziecka, które rozpoczyna przygodę ze sportem.

Ze względu na obecną sytuację na rynku światowym oraz w gospodarce krajowej ceny oferowanych usług mogą ulec zmianie.

Przedstawiona oferta ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W przypadku usługi express obowiązywać będzie dodatkowa opłata, którą Sprzedający podana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego