KRAJOWE PRZESYŁKI KURIERSKIE - MBE Poznań - grawerowanie - kurier - pieczątki - poligrafia

Przejdź do treści

KRAJOWE PRZESYŁKI KURIERSKIE

KURIER
Niezależnie od tego, czy chodzi tylko o jedną paczkę w roku, czy o całe mnóstwo zleceń, które mają być dostarczane w jasno określony, specyficzny sposób - zawsze możesz na nas liczyć. Mail Boxes Etc. Poznań stosownie do Twoich potrzeb pomoże wybrać najrozsądniejszą metodę transportu.
Mail Boxes Etc. to Punkt nadania przesyłek kurierskich UPS oraz InPost w Poznaniu przy ulicy Literackiej 77.
Kurier Poznań MBE to usługi skrojone na Twoją miarę zawierają m.in.: odbiór przesyłki w dowolnym miejscu, punktualnie o czasie przez Ciebie wyznaczonym, stały monitoring transportu, podawanie informacji o przesyłce za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu oraz podsumowanie operacji przeprowadzonych w ostatnim miesiącu.

Wysyłka i pakowanie z MBE
Czasem nawet nam trudno uwierzyć jakie towary i produkty są wysyłane przesyłkami krajowymi i międzynarodowymi. Aby wysłać ważne dokumenty, materiały wystawowe, prototypy, towary niebezpieczne czy nawet butelki z alkoholem, warto mieć u boku niezawodnego partnera. MBE to zespół profesjonalistów we wszystkich usługach związanych z wysyłką i pakowaniem niezależnie od tego czy chcesz wysłać swoje towary i dokumenty na drugi koniec świata czy miasta! Koordynujemy każdy krok: od przygotowania do wysyłki, przez dobór odpowiedniego przewoźnika, ubezpieczenie przesyłki, przygotowanie niezbędnej dokumentacji do monitorowania jej podróży.

Punktualna wysyłka, niezawodne opakowania
Czy życzysz sobie późniejszego terminu odbioru, abyś mógł nadal elastycznie działać w ciągu dnia? MBE zadba o to, aby Twoje przesyłki lub listy zostały odebrane w wygodnym dla Ciebie czasie. Oczywiście to Ty również decydujesz, gdzie skąd mamy odebrać Twoje paczki lub listy. Do domu, do biura - przyjedziemy dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz.

Wiemy również, że wysokiej jakości opakowanie jest niezbędne i dlatego stosujemy certyfikowane materiały opakowaniowe. Materiały pakowe MBE to najlepsze rozwiązanie dla Twoich towarów. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu połączonemu z odpowiednimi opakowaniami wysyłkowymi gwarantujemy, że dobre nawet najbardziej kruche i delikatne przedmioty dotrą do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Mamy także odpowiednie rozwiązanie dla transportu łatwo psujących się produktów - dzięki opakowaniom izotermicznym umożliwiamy wysyłkę w warunkach chłodniczych i mrożonych. Odpowiednio pakujemy również produkty o dużej objętości. Ubezpieczenie MBE SafeValue to unikalna na rynku ochrona na wypadek utraty lub uszkodzenia przesyłki. Wysyłka wartościowa gwarantuje, że Twoje najcenniejsze skarby dotrą bezpiecznie do celu.

Odprawa celna dokonywana jest przez MBE
Zanim wyślemy Twoją przesyłkę w kraju lub za granicę przygotujemy odpowiednie dokumenty transportowe i etykiety wysyłkowe. Szczególną uwagę zwracamy na przygotowanie dokumentów celnych. W przypadku wysyłki na terenie całej Europy, w obrębie UE i poza nią, a także wysyłki międzynarodowej, MBE przygotowuje dokumenty przewozowe i doradza w kwestiach celnych. Eksperci Mail Boxes Etc. znają przepisy importowe i eksportowe obowiązujące w poszczególnych krajach jak własną kieszeń. Współpracując z MBE możesz zapomnieć o problemach z cłem i eksportem. Międzynarodowy import towarów jest również częścią działalności MBE. Oferujemy szybkie i niezawodne rozwiązania dla dokumentów, paczek i przesyłek towarowych. Od odbioru po odprawę celną i dokumentację importową - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kurier Poznań MBE to Twój Punkt, który specjalizuje się w wysyłkach kurierskich krajowych oraz międzynarodowych. Paczki mogą Państwo nadawać bezpośrednio w naszym biurze, który znajduje się w Poznaniu przy ulicy Literackiej 77.
Im więcej wysyłają Państwo paczek w miesiącu tym cena będzie niższa. Profesjonalna obsługa naszego Punktów zadba, aby Państwa przesyłka bezpiecznie dotarła do adresata. Kurier Poznań kieruje swoją ofertę do osób prywatnych oraz firm. MBE Kurier Poznań to Twoje zaufane miejsce, gdzie szybko, bezpiecznie i tanio nadasz przesyłkę gdziekolwiek tylko zechcesz.

Cennik przesyłek krajowych UPS
UPS Access Point™
Mail Boxes Etc. Poznań
ul. Literacka 77; 60-461 Poznań
kom.  510 862 037
Masz do wysłania ważne dokumenty, paczkę, 10 paczek, a może nawet więcej? Przedmioty są małe, delikatne lub zbyt duże? Mają być dostarczone zaraz za rogiem, a może na drugi koniec świata? W punktach MBE każda przesyłka jest traktowana z niezwykłą starannością: gwarantujemy odbiór przesyłki, bezpieczne pakowanie, stałą pomoc, możliwość śledzenia przesyłki oraz potwierdzenia dostarczenia paczki.
Z Mail Boxes Etc. Twoje przesyłki są w dobrych rękach.
Waga [kg]
Cena netto [PLN]
Cena brutto [PLN]
Paczka do 1kg
23,98
29,50
Paczka do 5kg
28,05
34,50
Paczka do 10kg
32,11
39,50
Paczka do 20kg
36,18
44,50
Paczka do 30kg
40,24
49,50
Cennik przesyłek krajowych InPost
Punkt nadań przesyłek InPost
Mail Boxes Etc. Poznań
ul. Literacka 77; 60-461 Poznań
kom.  510 862 037
Waga [kg]
Cena netto [PLN]
Cena brutto [PLN]
Paczka do 1kg
18,70
23,00
Paczka do 5kg
20,33
25,00
Paczka do 10kg
21,95
27,00
Paczka do 20kg
23,58
29,00
Paczka do 30kg
26,83
33,00
Usługi dodatkowe:
Deklaracja wartości: do kwoty 5000 PLN | 4,07 PLN netto (5,00 PLN brutto)

Pobranie: za każdy rozpoczęty 1000 PLN | 4,07 PLN netto (5,00 PLN brutto)
REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG KURIERSKICH PRZEZ MAIL BOXES ETC.
Wróć do spisu treści